Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

W sobotę 05.10.2019 po raz IX odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Do Ciechanowa wybrało się dwoje reprezentantów z Akademii Sztuk Walki Jonkowo w składzie: Jakub Smoliński i Filip Zakrzewski. Do udziału przystąpiło prawie 200 zawodników z 18 klubów z całej Polski. Nasi zawodnicy zaliczyli udany start i po raz kolejny nie zawiedli swoich sympatyków. Walki były bardzo wyrównane i stały na wysokim poziomie. Kolejny dobry występ zanotował Filip Zakrzewski, zdobywając srebro w kategorii młodzików do 55 kg. W półfinale nie dał żadnych szans przeciwnikowi z Zambrowa, którego pokonał po niespełna 30 sekundach walki, dwukrotnie wykonując serię celnych kopnięć na udo i zdobywając tym samym cały punkt ipon. W walce finałowej zdobył pół punktu wazari po celnym kopnięciu na głowę, ale jego przeciwnik, Krystian Gronostajski z Zambrowa, szybko odrobił straty i ostatecznie decyzją sędziów wygrał całą konkurencję. Tym razem szczęścia nie miał Jakub Smoliński, który po bardzo wyrównanym pojedynku musiał uznać wyższość rywala. Dwóch sędziów wskazało na wygraną Jakuba, dwóch na jego rywala, w takiej sytuacji decyzja należy do sędziego maty, który wskazał na przeciwnika. Zasłużone gratulacje dla zawodników za pokazanie wielkiego ducha walki na macie.

Zawody odbywały się według światowych przepisów Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushin z zastosowaniem obowiązkowych ochraniaczy na tułów, głowę, golenie i ręce. Są one w pełni bezpieczne dla startujących w nich dzieci i młodzieży.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo składa serdeczne podziękowania za współfinansowanie udziału w turnieju dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jonkowie oraz Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Wszystkich zainteresowanych treningami zapraszamy we wtorki i czwartki do Szkoły Podstawowej w Jonkowie. Szczegóły znajdziecie na naszym profilu na facebook.com lub pod tel. 733 613 211 - sensei Marek Bębenek.

Licznik odwiedzin: 151332