Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem. Od 15 lat wspieramy kandydatów. Nasi eksperci działają aż w 20 prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Poprzez znajomość lokalnego rynku pracy, nasi specjaliści zatrudniają 20 tysięcy pracowników rocznie, co daje 7 mln przepracowanych godzin.


Obecnie dla naszego Klienta - jednego z czołowych europejskich producentów mebli poszukujemy:

PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Morąg.

Zakres pracy:

- prace lekkie polegające na wykańczaniu produktów sklejkowych,
- prace przy maszynach (po wcześniejszym przeszkoleniu),
- sortowanie sklejek i półproduktów,
- prace na dziale kontroli jakości i magazynów zakładu.

Oczekujemy:

- braku przeciwskazań do podejmowania pracy fizycznej,
- chęci do podjęcia pracy na 3 zmiany,
- dyspozycyjności.

Zapewniamy:

- stabilność i stałość pracy,
- umowę o pracę,
- możliwość awansowania w strukturach firmy,
- pełne szkolenie na stanowisku pracy,
- pomoc przełożonego w trakcie trwania pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o przesłanie CV na adres: kalina.kasprzyk@grupaprogres.pl lub eliza.matwiejczuk@grupaprogres.pl.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209. Administratorem danych jest
Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Licznik odwiedzin: 151194