Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Obecna sytuacja wymagająca wprowadzenia wielu restrykcyjnych rozwiązań, to bardzo trudny czas dla całego społeczeństwa. Dlatego, jeśli:

Czujesz się samotny i potrzebujesz porozmawiać o nurtujących Cię sprawach?,  Przerasta Cię obecna sytuacja?, Potrzebujesz porady?, Masz problemy rodzinne? Potrzebujesz po prostu się wygadać?  

Zadzwoń do nas, a my skontaktujemy Cię z naszym psychologiem.

Tel. 89 523 77 64 lub  89 512 92 10

Pomoc jest anonimowa i bezpłatna.

 

*******************************************************************************************************************

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Telefon zaufania aktywnie przeciwko koronawirusowi

- czujesz się samotny?, a może czujesz, że aktualna sytuacja Cię przerasta?, potrzebujesz się wygadać?

zadzwoń Olsztyński Telefon Zaufania „Anonimowy Przyjaciel”

(tel. 89/19 288 oraz 89/527 00 00) pracuje cały czas 24 h, 7 dni w tygodniu.

„Nikt nie jest wyspą, całkowicie zdaną na siebie…”-to nasze motto. Nikogo nie zostawimy. Czas rozmowy, kontaktu nie jest limitowany. Dostaniecie tyle ciepła, ile Wam konieczne by poczuć, że sama lub sam nie zmagam się z tym zagrożeniem. I własnym strachem. Razem łatwiej go pokonać. I uwierzyć, że z tego wyjdziemy. Bo przecież żadna epidemia nie jest wieczna. Nikogo nie oceniamy, każdy może liczyć na naszą tolerancję i szacunek. Rozmawiamy przede wszystkim po naszych uczuciach, emocjach, co w danej chwili przeżywamy. Ale wtedy, gdy trzeba przekazujemy adresy, kontakty do specjalistów czy wyspecjalizowanych instytucji. Blisko pracujemy z linią 112, olsztyńskim Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Licznik odwiedzin: 14

 

Licznik odwiedzin: 151299