Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z diagnozą zjawiska przemocy w rodzinie w Gminie Jonkowo - http://jonkowo.naszops.pl/img/upload/files/801478676284-1.pdf

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gminna Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2015-2020

Zachęcamy do zapoznania się z Gminną Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2015-2020 (załącznik 1), która została powołana na podstawie Uchwały Nr V/17/2015 Rady Gminy Jonkowo z dnia 28 stycznia 2015 r. (załącznik 2).

________________________________________________________________________________________

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z broszurą upowszechniającą rezultaty projektu "Wspólnie kreujemy gminną politykę społeczną" (załącznik 3).

________________________________________________________________________________________

 

W okresie od 27 października 2014 roku do 15 listopada 2014 roku odbyły się konsultacje społeczne z mieszkańcami gminy. Przedmiotem konsultacji był projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Jonkowo na lata 2015-2020. Dokument został wypracowany jako rezultat projektu „Wspólnie kreujemy gminną politykę społeczną”, realizowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG, a także przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa do zapoznania się z raportem, znajdującym się w załączniku 4.

________________________________________________________________________________________

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z raportem dotyczącym badania opinii społeczności lokalnych partnerskich gmin: Dźwierzut, Górowa Iławeckiego, Iławy, Jonkowa, Kozłowa oraz Sorkwit, przeprowadzonego w ramach projektu "Wspólnie kreujemy gminną politykę społeczną" (załącznik 5).

Licznik odwiedzin: 150504