Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

W dniu 15.10.2019 r. kilkadziesiąt osób wzięło udział w Rodzinnym Turnieju Sportowym zorganizowanym przez Akademię Sztuk Walki Jonkowo. Uczestnicy mieli od kilku do kilkudziesięciu lat. Nie zabrakło konkurencji indywidualnych i zespołowych, w których udział wzięli rodzicie wraz ze swoimi pociechami. Przez blisko dwie godziny rywalizacji przeprowadziliśmy kilkanaście różnorodnych konkurencji, w których liczyły się szybkość, precyzja i dokładność wykonania. Gry i zabawy integracyjny pozwoliły na sportowo i wesoło spędzić czas rodzicom ze swoimi dziećmi. Wyścigi, turlanie się, zbieranie kulek na czas, strzelanie z łuku, w takich między innymi konkurencjach rywalizowali najmłodsi ze "starszakami". W nagrodę za wzorową postawę każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Dla uczestników przygotowano także poczęstunek w postaci owoców i napojów. To wszystko ma propagować wśród dzieci, młodzieży i dorosłych zdrowy i sportowy styl życia, bez używek, dopalaczy, papierosów i alkoholu oraz jakichkolwiek innych szkodliwych dla zdrowia substancji. Nie zabrakło też słodkości przygotowanych przez rodziców za co serdecznie im dziękuję - mówi Marek Bębenek trener ASW Jonkowo. Oprawę muzyczną podczas turniejowych konkurencji zapewnił niezawodny "DJ Majonez". Impreza współfinansowana była ze środków Gminy Jonkowo. Najmłodsi uczestnicy mieli także możliwość wypróbowania specjalnych ochraniaczy na tułów hogo i kasków, zakupionych do treningów walki z dotacji uzyskanej z programu "Klub 2019" Ministerstwa Spotu.

Turniej był okazją do pokazania mieszkańcom Gminy Jonkowo alternatywy na spędzenie wolnego czasu wspólnie ze swoimi dziećmi. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem czy komputerem warto aktywnie spożytkować czas wolny od pracy. Zapraszamy do obejrzenie fotogalerii z turnieju.

Serdeczne podziękowania za świetną oprawę muzyczną składamy dla DJ Majoneza oraz dla rodziców za przygotowanie smakołyków. Podziękowania kierujemy również dla Gminy Jonkowo za finansowe wsparcie turnieju.

Wszystkich tych, którzy aktywnie, na sportowo i wesoło chcieliby spędzić wolny czas zapraszamy na zajęcia karate do naszej Akademii w każdy wtorek i czwartek w godzinach: 17:00-17:45 (grupa dzieci 4-8 lat, zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate) oraz 17:45-19:00 (młodzież i dorośli).

Licznik odwiedzin: 150498