Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

W dniu 28.09.2019 w Białymstoku odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Podlasie CUP. Do udziału przystąpiło 210 uczestników z 26 klubów z Polski oraz Rosji, Białorusi i Ukrainy. Akademię Sztuk Walki Jonkowo reprezentowali: Michalina Leszek i Filip Zakrzewski. Podczas turnieju rozegrano konkurencję Kata (układy) i Kumite (walki).

W pierwszej walce Filip Zakrzewski zmierzył się z zawodnikiem z Białorusi Byshyk Yahor, z którym przegrał po wyrównanej walce przez wskazanie sędziów. Z kolei Michalina Leszek pierwszą walkę z Wiktorią Jachimowicz z Węgorzewa wygrała przez Ippon (cały punkt) po dwukrotnym celnym kopnięciu na głowę mawashi geri jodan. W finale spotkała się z zawodniczką z Lublina, Anną Dymek. Walkę prowadziła pod swoje dyktando, zdobywając pół punktu wazari po celnym kopnięciu na głowę. Niestety w wyniku niefortunnego upadku Michalina nabawiła się kontuzji i nie była w stanie  kontynuować walki. W związku z tym zgodnie z obowiązującymi przepisami walkę wygrała jej przeciwniczka.

Zawody odbywały się według światowych przepisów Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushin z zastosowaniem obowiązkowych ochraniaczy na tułów, głowę, golenie i ręce. Są one w pełni bezpieczne dla startujących w nich dzieci i młodzieży.

Reprezentanci Akademii Sztuk Walki Jonkowo udziałem w tym turnieju udanie rozpoczęli sezon startowy po zimowej przerwie.

Akademia Sztuk Walki Jonkowo składa serdeczne podziękowania za współfinansowanie udziału w turnieju dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jonkowie oraz Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Wszystkich zainteresowanych treningami zapraszamy we wtorki i czwartki do Szkoły Podstawowej w Jonkowie. Szczegóły znajdziecie na naszym profilu na facebook.com lub pod tel. 733 613 211 - sensei Marek Bębenek.

Licznik odwiedzin: 150501