Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

wyniki

W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna Niczuk Metall-PL działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo
nr referencyjny PM/11/2017

Opis stanowiska:
- załadunek i rozładunek towarów,
- kompletowanie zamówień dla klientów,
- przyjmowanie i wydawanie towaru,
- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
- przestrzeganie zasad BHP,
- udział w okresowej inwentaryzacji wyrobów gotowych,
- dbanie o powierzony sprzęt firmowy– urządzenia, maszyny,

Wymagania:
- zaangażowanie i chęć do pracy,
- uczciwość, odpowiedzialność,
- dobra organizacja pracy oraz nastawienie na działanie,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków akumulatorowych,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego bocznego.

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- motywujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny (nagrody roczne -13stki, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, karty benefit),
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego- coroczne szkolenia.

OŚWIADCZENIE

W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko MAGAZYNIERA (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).

Kandydatów informujemy, że administratorem ich danych osobowych jest „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, oraz o przysługujących na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i dobrowolności podania danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na które aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Niczuk Metal – PL Spółka Jawna w Wilimowie dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

Licznik odwiedzin: 150530