Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

APEL O WSPARCIE DLA SENIORÓW

APEL O WSPARCIE DLA SENIORÓW !!!

Szanowni Państwo,

 W związku ze stanem epidemicznym, skutkującym wprowadzeniem na terenie całego kraju „strefy czerwonej”, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jonkowie  apeluje o zgłaszanie się osób, które wyrażają chęć nieodpłatnego wsparcia seniorów z terenu gminy Jonkowo w zakupach spożywczych czy dostarczeniu artykułów higienicznych.

Osoby, które chcą włączyć się w pomoc dla seniorów zapraszamy do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jonkowie e-mail: gops@jonkowo.pl  lub telefonicznie 89 523 77 64.

 

Dokonując zgłoszenia prosimy o podanie: imienia, nazwiska, nr tel. kontaktowego oraz wskazanie czy oferowana pomoc dotyczy obszaru całej Gminy, czy też wybranej miejscowości.

 

Adresaci wsparcia:

Pomoc skierowana jest do osób powyżej 70. roku życia. W szczególnych przypadkach wsparcie otrzymają też młodsi seniorzy.

Zasady realizacji wsparcia:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jonkowie po otrzymaniu zgłoszenia  od seniora oraz wstępnej weryfikacji zakresu potrzeb skontaktuje się z Tobą, celem przekazania danych kontaktowych do osoby wymagającej wsparcia, a następnie powiadomi seniora, że wkróce się z nim skontaktujesz celem ustalenia szczegółów realizacji wsparcia. Koszty zakupów pokrywa senior.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jonkowie, nie ponosi odpowiedzialności za zwrot środków za dokonane zakupy.

 

Jednocześnie dziękujemy wszystkim osobom, które już wcześniej wykazywały wolę  bezinteresownego pomagania innym.

z poważaniem

p.o. Kierownika

Marta Cichowicz

 


Licznik odwiedzin: 150516